Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty FORFARM

Import równoległy to jeden ze sposobów prowadzenia działalności szczególnie korzystny dla pacjentów. Hurtownia farmaceutyczna Forfarm jest jednym z największych polskich importerów posiadając przeszło 400 różnych licencji na produkty farmaceutyczne. Jej długoletnia obecność na rynku świadczy o rzetelności oraz solidności producenta.

Forfarm - z korzyścią dla Ciebie


Import równoległy jest jedną z możliwości handlu pomiędzy państwami znajdującymi się w Europejskim Obszarze Gospodarczym. Ta metoda polega na zakupie leków w jednym z państw znajdujących się w strefie i ich obrocie w innym kraju. Dzięki temu preparaty mogą być oferowane po niższych cenach.  Moc prawną tego procederu zapewnia Traktat o Funkcjonowaniu Unii Europejskiej. Działalność hurtowni Forfarm trwa nieprzerwanie od 2006 roku co pozwoliło jej ugruntować swoją pozycję na krajowym rynku farmaceutycznym. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, a obecnie przedsiębiorstwo posiada w ofercie około 400 licencji z zakresu produktów farmaceutycznych. Liczba ta nieustannie zwiększa się by zaspokoić indywidualne potrzeby pacjentów. Hurtownia farmaceutyczna Forfarm oprócz obrotu w naszym kraju prowadzi także działalność eksportową - przedsiębiorstwo posiada kontakty handlowe w 20 krajach wchodzących w skład Unii Europejskiej ciesząc się uznaniem i zaufaniem. Wynika to z wartości pielęgnowanych w firmie - przywiązaniu do najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, elastycznego modelu biznesowego oraz pasji, kompletności realizacji dostaw i zaangażowaniu doświadczonej kadry specjalistów. Powierzchnia magazynowa Forfarm dysponuje przestrzenią 1200 m2 co pozwala pomieścić 500 palet. Przedsiębiorstwo zostało wyróżnione w 2015 roku Medalem Europejskim - laurem przyznawanym firmom prowadzącym działalność według europejskich standardów. Ponadto Forfarm jest członkiem prestiżowego Business Centre Club oraz SIRPL - Stowarzyszenia Importerów Równoległych Produktów Leczniczych.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy