Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Pharmapack

Sterylność to nie tylko zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa i higieny dla pacjenta. Jej zachowanie umożliwia także wykonanie precyzyjnych testów laboratoryjnych czy też przechowywanie wrażliwych substancji. Pharmapack to producent opakowań zachowujących sterylność o wieloletnim doświadczeniu na rynku.

Pharmapack - by zachować właściwości i jakość produktu


Substancje lecznicze wykorzystywane w medycynie często wymagają specjalnego traktowania tak, aby zachowały swoje właściwości fizykochemiczne. Również materiały przeznaczone do badań laboratoryjnych czy też mikrobiologicznych powinny być przechowywane w sposób niedopuszczający do ich zanieczyszczenia. Sterylne opakowania, których producentem jest Pharmapack mogą być wykorzystywane również w recepturze aptecznej. Ich skuteczność potwierdzona jest odpowiednim certyfikatem sterylności oraz międzynarodowymi normami ISO. Ponadto korzystna cena produktów Pharmapack wynika z refundacji przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Jednorazowe opakowania sterylne firmy Pharmapack są wygodnym, tanim i bezpiecznym sposobem na przechowywanie wrażliwych substancji. Stanowią również oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnymi pojemnikami, które przed użyciem należy wysterylizować. Dzięki zastosowaniu syntetycznych surowców w procesie produkcji opakowania Pharmapack są nie tylko lżejsze, ale również mniej odporne na uszkodzenie mechaniczne niż ich szklane odpowiedniki. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się m.in. butelki jałowe, pudełka apteczne, zakraplacze recepturowe, pojemniki do miksera jałowego czy też opakowania przeznaczone do leków ocznych.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy