Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty LANGSTEINER

Filozofia przedsiębiorstwa Langsteiner Pharmaceutical bezpośrednio powiązana jest z założycielką i prezesem zarządu firmy - Panią Alicją Langsteiner, która korzystając ze swojej bogatej wiedzy oraz doświadczenia promuje holistyczne podejście do zdrowia oraz zbilansowany styl życia. Spółka zajmuje się produkcją i dystrybucją wyrobów medycznych oraz suplementów diety cenionych ze względu na swoją jakość i skuteczność.

Langsteiner - zadbaj o swoje zdrowie wielopłaszczyznowo 


Langsteiner Pharmaceutical to firma, która w swojej działalności z powodzeniem łączy przywiązanie do naturalnych składników leczniczych wraz z wiedzą naukową opartą o precyzyjne badania. Główna misja przedsiębiorstwa to oferowanie pacjentom wartościowych i bezpiecznych dla nich produktów leczniczych i spożywczych, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Firma założona została w 1996 roku i przez lata swojej działalności ugruntowała pozycję na rynku. Dziś jednym z jej flagowych wyrobów są plastry na odciski z kwasem salicylowym. Produkt ten jest dystrybuowany do wielu krajów Unii Europejskiej jak Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Węgry, Rumunia, Czechy czy też Niemcy.Skuteczność preparatów Langsteiner warunkowana jest wysoką jakością komponentów, z których są tworzone. Jednocześnie produkcja odbywa się z zachowaniem międzynarodowych norm sanitarnych. Przedsiębiorstwo oprócz działalności konwencjonalnej oferuje również możliwość produkcji kontraktowej dla zewnętrznych zleceniodawców. Baza logistyczno-produkcyjna firmy jest stale modernizowana by dopasować się do obowiązujących standardów. Prowadzi też patronat nad kliniką ArtClinique oraz udziela się charytatywnie. Całokształt działalności Langsteiner Pharmaceutical na przestrzeni lat zaowocował nagrodami oraz wyróżnieniami przyznanymi producentowi przez środowiska branżowe. Firma może pochwalić się m.in. laurem Gazele Biznesu, Certyfikatem Społecznej Odpowiedzialności oraz innymi dyplomami przyznanymi dla poszczególnych wyrobów.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy