Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty LEFROSCH

Polscy producenci mają coraz silniejszą pozycję na europejskim rynku dermokosmetycznym. Należy do nich firma Lefrosch, która od ponad 15 lat nieustannie rozwija się dbając tym samym o potrzeby swoich wiernych klientów. Przedsiębiorstwo to powstało z pasji, a jego oferta wpasowuje się w nowoczesne trendy kosmetyczne.

Lefrosch - pasja do zdrowia i piękna


Przedsiębiorstwo Lefrosch założone zostało w 2005 roku w oparciu o profesjonalną wiedzę oraz zaangażowanie grupy osób zajmujących się kosmetykami. Pierwszymi produktami firmy były krem mocznikowy oraz emulsja, a do dziś Lefrosch wyprodukował ponad 2,5 miliona tych preparatów. Dynamiczny rozwój był możliwy dzięki nowoczesnemu  zapleczu technologicznemu firmy. Za sukcesem spółki kryje się także bezkompromisowa jakość jej wyrobów - ich właściwości i wysoka skuteczność potwierdzone są badaniami przeprowadzonymi w warunkach laboratoryjnych. Bezpieczeństwo zapewniają z kolei restrykcyjne normy sanitarne i higieniczne obowiązujące podczas procesu produkcyjnego. Dziś Lefrosch posiada szerokie portfolio dermokosmetyków pod postaciami balsamów, maści, kremów czy też emulsji. Pomagają one zwalczyć powszechne dolegliwości zdrowotne jak nadmierna potliwość stóp, problemy z nadmiernie wysuszoną cerą lub stany zapalne. Polski producent posiada w ofercie także wyroby do stosowania na włosy oraz paznokcie. Lefrosch prowadzi dystrybucję i sprzedaż na terenie całej Polski, a główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Firma od początku swojej działalności dba o kontakt zarówno z klientem jak i konsultacje ze specjalistami. Wynika to z polityki Lefrosch, która na pierwszym miejscu stawia stan zdrowia, komfort i zadowolenie swoich konsumentów.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy