Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty PASO TRADING

Paso Trading to jeden z liderów na rynku materiałów opatrunkowych oraz produktów o przeznaczeniu higienicznym. Przedsiębiorstwo przez blisko 20 lat działalności nieustannie modernizuje swoją ofertę podnosząc jej jakość tak, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom swoich klientów. Dzięki temu Paso Trading może poszczycić się opinią przedsiębiorstwa rzetelnego, sprawdzonego oraz godnego zaufania.

Paso Trading - przywiązanie do bezpieczeństwa 


Główną motywacją firmy Paso Trading jest oferowanie produktów, które są zarówno pomocne jak i bezpieczne dla ich użytkowników. Trzonem oferty przedsiębiorstwa są materiały opatrunkowe oraz produkty higieniczne. Współpracując z licznymi kontrahentami spółka powołała do istnienia wiele uznanych marek jak Pasocare, Menthol Care, Hot Plast, Derma Pro, Paso Fix, Baby Boom czy też Climarine. Polski oddział Paso Trading ma swoją siedzibę w Pabianicach niedaleko Łodzi. Firma na przestrzeni wieloletniej działalności zdobyła nie tylko zaufanie konsumentów, ale także uznanie środowisk branżowych. Paso Trading to rzetelny partner biznesowy. Przedsiębiorstwo jest członkiem programów, które łączą sprawdzonych producentów. Jednocześnie Paso Trading angażuje się w akcje społeczne i charytatywne jak Szlachetna Paczka. 

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy