Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty PHARMACY LABORATORIES

Pharmacy Laboratories to uznany producent kosmetyków, wyrobów medycznych oraz nowoczesnych suplementów diety o kompleksowym składzie. Co ważne produkty przedsiębiorstwa są przeznaczone do sprzedaży wyłącznie w aptekach. Firma obecna jest prawie w całej Polsce, a od 2013 roku działa także na innych rynkach zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej.

Pharmacy Laboratories - precyzja w dbałości o zdrowie 


Konkurencja na rynku wyrobów medycznych oraz suplementów diety jest bardzo wysoka. By wyróżnić się na rynku potrzebny jest nie tylko dobry produkt, ale także jego odpowiednia promocja i dostępność. Pharmacy Laboratories dba o te wszystkie zasady kierując się zarówno innowacyjnymi jak i sprawdzonymi rozwiązaniami. Przedsiębiorstwo opracowując receptury wykorzystuje chętnie ziołowe produkty naturalnego pochodzenia jak i witaminy. Jednocześnie jest autorem wielu niekonwencjonalnych formuł jak autorski preparat Comar - skuteczny w walce z uciążliwymi moskitami. Jednym z najważniejszych aspektów działalności Pharmacy Laboratories jest bezpieczeństwo pacjenta. Dlatego też przedsiębiorstwo wdrożyło restrykcyjne normy z zakresu jakości oraz czystości produkcji. Firma prowadzi produkcję w oparciu o System Zarządzania Jakością według norm ISO 13485:2012 (Wyroby medyczne), 22716:2009 (Kosmetyki) oraz 22000:2006 Systemy zarządzania bezpieczeństwem żywności (Suplementy diety). Jednocześnie działalność Pharmacy Laboratories oparta jest o zasady GHP i GMP. Dzięki temu przedsiębiorstwo jest cenionym producentem na europejskim rynku farmaceutycznym. Firma pragnie nieustannie się rozwijać. Jej dalszy rozwój prowadzony jest w oparciu o zmieniające się potrzeby konsumentów. Pharmacy Laboratories wsłuchując się w ich indywidualne opinie pragnie zwiększać portfolio skutecznych i bezpiecznych preparatów oferowanych w przystępnych cenach.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy