Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty NEW ANNA COSMETICS

Kierując się wyborem środków do pielęgnacji ciała należy wybrać nie tylko nowoczesne, ale również bezpieczne i sprawdzone preparaty. Firma New Anna Cosmetics obecna jest na rynku kosmetyków już od 1991 roku dzięki czemu może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz praktyką, a także gronem zaufanych klientów.

New Anna Cosmetics - z zamiłowania do innowacyjnych rozwiązań


New Anna Cosmetics to marka znana z produkcji kosmetyków już od 30 lat. Niezmiennie od czasów założenia przedsiębiorstwo kieruje się swoimi wartościami stawiając na oryginalność, najwyższą jakość oraz skuteczność oferowanych wyrobów. Podstawą działalności firmy jest kadra składająca się z doświadczonych oraz pełnych zapału specjalistów, którzy są w stanie dynamicznie odpowiadać na zmieniające się zapotrzebowanie rynku. Równie wielką uwagę New Anna Cosmetics przykłada do swoich długoletnich klientów indywidualnych. Dostosowując się do specyfiki rynku przedsiębiorstwo chętnie korzysta z innowacyjnych rozwiązań, a także naturalnych surowców pochodzenia roślinnego. W ofercie producenta znajdują się m.in. produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, twarzy czy całego ciała. Charakteryzują się nie tylko oryginalnym składem, ale także niepowtarzalnymi opakowaniami, które z łatwością można zauważyć na półkach. New Anna Cosmetics jest w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Przedsiębiorstwo aktywnie działa na największych serwisach społecznościowych gdzie z uwagą wsłuchuje się w ich potrzeby.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy