Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty AXFARM

Laryngologia jest dziedziną medycyny wymagającą szczególnej precyzji i uwagi. Axfarm jest istniejącą od 1998 roku firmą skupiającą się na marketingu i sprzedaży wyrobów medycznych wykorzystywanych w laryngologii. Przez ten czas producent zdobył sobie zaufanie lekarzy oraz pacjentów dzięki zróżnicowanej ofercie i bezkompromisowemu podejściu do jakości. 

Axfarm - zdrowie ucha, nosa oraz gardła


Hurtownia farmaceutyczna Axfarm oferuje swoje wyroby aptekom, gabinetom lekarskim oraz placówkom zdrowia publicznego. Partnerstwo, które przedsiębiorstwo zawiązało z innymi cenionymi hurtowniami jak Neuca, Polska Grupa Farmaceutyczna czy Slawex pozwoliło rozszerzyć jej możliwości dystrybucyjne, dzięki czemu Axfarm część produktów przeznacza na eksport poza granice naszego kraju. Firma oprócz sprawnych działań biznesowych dużą wagę przywiązuje także do innowacji. Axfarm jest właścicielem patentu na wyrób medyczny Otovent umożliwiający wyrównanie ciśnień panujących w uchu środkowym. Portfolio produktów producenta obejmuje także wyroby przeznaczone dla dzieci. Długoletnia działalność na rynku sprawia, iż firma może cieszyć się zaufaniem. Jednocześnie nieustanne modernizowanie gamy produktów pozwala przedsiębiorstwu Axfarm z optymizmem patrzeć w przyszłość. 



Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy