Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty AVEC PHARMA

Polska firma Avec Pharma funkcjonuje na krajowym rynku farmaceutycznym od 2010 roku. Główna oś działalności spółki to produkcja i dystrybucja leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte na przełomie lat działalności sprawia, że Avec Pharma jest przedsiębiorstwem cieszącym się zaufaniem zarówno wśród pacjentów jak i współpracowników biznesowych. 

Wiedza i doświadczenie 


Rzetelny koncern farmaceutyczny musi działać w oparciu o indywidualne potrzeby pacjentów. Avec Pharma szczególną uwagę przykłada do takich wartości jak partnerstwo, współpraca i profesjonalizm wykorzystując zaangażowanie swoich pracowników, a także doświadczenie zebrane podczas długoletniej działalności. Firma wierzy, że wiedza i innowacyjne rozwiązania mogą skutecznie poprawić komfort i jakość życia społeczeństwa. Avec Pharma dbając o bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych produktów ma w swoim portfolio tylko środki opracowane w oparciu o restrykcyjne normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Polski producent nieustannie wprowadza także nowe leki, suplementy diety i wyroby medyczne, a także udoskonala receptury oferowanych już preparatów. Avec Pharma stawia także na bezpośredni kontakt z konsumentem. Przedstawicielstwa przedsiębiorstwa można regularnie spotkać na najważniejszych targach branżowych.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy