Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty SKOTAN

Wyróżnikiem spółki giełdowej Skotan S.A. jest jej oparcie o w 100 % polski kapitał. Chorzowskie przedsiębiorstwo przez wiele lat działalności korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych i patentów pozwalających zachować jej unikalność i odpowiednio wysoki poziom innowacji. Pozwala to realizować niezmieniającą się misję firmy - poprawę standardu codziennego życia i sprawność funkcjonowania całego organizmu.

Skotan - skuteczność oparta na technologii i doświadczeniu 


Skotan jest spółką prowadzącą wszechstronną działalność w obszarze dobrze rozwiniętych technologii oraz zdrowia publicznego. Od kilku lat polskie przedsiębiorstwo skupia się także na rynku nowych rozwiązań z dziedziny suplementacji ludzkiego organizmu. Jednym z owoców tych wysiłków jest linia suplementów EstroVita opartych o estry etylowe kwasów omega. Charakteryzują się one znakomitą biodostępnością oraz wysokim poziomem bioretencji w ludzkim organizmie. W produktach tych zachowana jest proporcja uważana za optymalną w przyjmowaniu kwasów omega, a więc 2:1 w odniesieniu odpowiednio do kwasów omega 3 oraz 6. 


Poza działalnością na rynku nowoczesnych suplementów diety Skotan oferuje także produkty i rozwiązania z takich dziedzin jak biopaliwa, dietetyka i żywienie zwierząt oraz bioremediacja gruntów skażonych węglowodorami. Szczególnie ta ostatnia dyscyplina jest wyróżnikiem polskiego przedsiębiorstwa, które łączy działalność biznesową z dbałością o otaczające nas środowisko naturalne. Producent z siedzibą w Chorzowie znaczną część przychodów przeznacza na rozwój i badania. Pozwala mu to utrzymywać trend wzrostowy w rozwoju i dynamicznie reagować na stale zmieniające się oczekiwania rynkowe. Dzięki temu Skotan cieszy się uznaniem i zaufaniem zarówno kontrahentów jak i swoich klientów. Równie ważna w profilu funkcjonowania spółki jest społeczna odpowiedzialność, która wyrażana jest w czterech głównych dziedzinach: dbałości o środowisko, dbałości o pracowników, dbałości o przyszłość oraz odpowiedzialności za produkt. Skotan wpisuje się w tym samym w zarys nowoczesnego polskiego przedsiębiorstwa działającego w oparciu o zasady etyczne, ludzkie zasoby oraz szanującego doświadczenie technologiczne zebrane na przestrzeni lat. 


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy