Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Naturativ

Filozofia zawarta w nazwie Naturativ określa profil działalności przedsiębiorstwa, które w swoich produktach szczególnie chętnie wykorzystuje naturalne surowce o właściwościach leczniczych. Dziś firma posiada kilkuletnie doświadczenie na największych światowych rynkach, w tym polskim dbając o specyficzne i indywidualne potrzeby swoich konsumentów.

Naturativ - lecznicza moc natury 


Preparaty pozyskiwane z roślin oraz naturalnych minerałów przez tysiące lat były wykorzystywane w tradycyjnej medycynie jako środki odżywiające i ochraniające skórę oraz włosy. Dziś po latach zapomnienia naturalne surowce coraz częściej wykorzystywane są przez producentów kosmetyków oraz farmaceutyków. Należy do nich firma Naturativ założona kilkanaście lat temu przez Magdalenę Hajduk, która założyła polską markę kosmetyków na podstawie swoich wieloletnich obserwacji rynku oraz doświadczenia. Zdaniem założycielki ważny jest każdy aspekt oferowanego produktu - od koloru przez strukturę aż po jego zapach, który pobudza nasze zmysły w subtelny sposób. Produkty Naturativ powstają pod okiem wyspecjalizowanej kadry chemików oraz kosmetologów. Dzięki temu zawarte w nich substancje pochodzenia naturalnego oddają maksimum swoich właściwości. Co ważne całość produkcji odbywa się na terenie Polski co oprócz wartości patriotycznych gwarantuje także europejską jakość wyrobów. Opatrzone są one najbardziej restrykcyjnym obecnie certyfikatem NATRUE obejmującym kosmetyki naturalne. Naturativ prowadzi eksport od 2013 roku - co ciekawe pierwszym zagranicznym rynkiem dla przedsiębiorstwa była Japonia. Oprócz tego produkty firmy sprzedawane są m.in. w Szwecji, Belgii, Włoszech, Portugalii oraz Hiszpanii. Na polskim rynku Naturativ prowadzi sprzedaż od 2016 roku - od tego czasu przedsiębiorstwo zdobyło sobie serca szerokiego grona konsumentów.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...