Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty LABORATORI FARMACEUTICI KRYMI Spa

Laboratori Farmaceutici Krymi Spa to włoskie konsorcjum o bogatej historii na rynku farmaceutycznym. Specjalizacją producenta od wielu lat pozostają doskonałej jakości wyroby kosmetyczne. Przedsiębiorstwo pomimo jasno określonej strategii jest także aktywne w innych sektorach rynku medycznego dzięki czemu ugruntowało sobie silną i stabilną pozycję. Również w Polsce produkty Laboratori Farmaceutici Krymi Roma zyskują sobie coraz większą popularność dzięki unikalnym formułom i przystępnej cenie.

Laboratori Farmaceutici Krymi Spa - sekret włoskiego piękna 


Przedsiębiorstwo Laboratori Farmaceutici Krymi Roma zrodziło się dzięki inicjatywie dr Rocco Crimiego - włoskiego farmaceuty z pasją, który założył swoją firmę w 1994 roku. Od tego czasu spółka ta koncentruje się na oferowaniu wyrobów medycznych, farmaceutyków i kosmetyków. Korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów oraz najnowocześniejszych technologii Laboratori Farmaceutici Krymi dostarcza produkty wyróżniające się na niezwykle wymagającym rynku. Włoski producent uważany jest za jednego z wiodących w zakresie leczenia trądziku - choroby, która wymiernie wpływa na życie setek tysięcy pacjentów. Produkty Laboratori Farmaceutici Krymi na trądzik o działaniu miejscowym przywracają blask, elastyczność oraz miękkość skórze. Preparaty firmy poza dermatologią wykorzystywane są również w innych specjalnościach lekarskich jak alergologia, medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna czy też onkologia. 


Główna siedziba Laboratori Farmaceutici Krymi zlokalizowana jest we włoskim rejonie Monterotondo otoczonym przez liczne pagórki. Miejsce to podkreśla silne przywiązanie do natury producenta, która inspiruje jego pracowników. Ponadto lokacja ta znajduje się około 20 kilometrów od Rzymu. W kompleksie znajduje się siedziba zarządu, biura, laboratoria, centrum logistyczne oraz magazyny. Odpowiednio wydajną siatkę połączeń komunikacyjnych zapewnia bliskość lotniska i stacji kolejowej. Laboratori Farmaceutici Krymi Roma pragnie nieustannie poszerzać granice swojej działalności. Jest to możliwe dzięki systematycznej modernizacji gamy oraz wprowadzaniu na rynek nowych produktów w oparciu o zmieniające się trendy rynkowe.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy