Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty OROMED

Wśród licznych polskich producentów Oromed jest specjalistą w branży sprzętu medycznego. Firma o bogatym doświadczeniu może pochwalić się gronem zaufanych klientów dzięki swojej rzetelności oraz wysokiej jakości oferowanych wyrobów. Oromed jednocześnie dynamicznie adaptuje się do zmieniającego się rynku tak, aby w pełni spełniać indywidualne potrzeby pacjentów.

Oromed - z zamiłowania do precyzji


Polski producent sprzętu medycznego Oromed to uznana marka, którą można spotkać zarówno w publicznych placówkach zdrowia publicznego jak i w domach prywatnych odbiorców. Przedsiębiorstwo posiada konkurencyjną ofertę, której główną siłę stanowi mnogość oferowanych produktów. Oromed wytwarza i oferuje m.in. ciśnieniomierze, termometry bezdotykowe, stetoskopy, szczoteczki soniczne, oczyszczacze powietrza, wentylatory, pulsoksymetry czy witaminowe filtry prysznicowe, a to i tak tylko część bogatego portfolio produktów polskiej firmy. Niezależnie od zastosowania spełniają one najwyższe standardy trwałości i jakości, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez wiele lat. Standaryzację gwarantuje System Zarządzania Jakością ISO 9001/ ISO 13485 odpowiadając tym samym restrykcyjnym normom produkcji obowiązującym na terenie Unii Europejskiej. Ponadto Oromed co roku wykonuje kontrolę dzięki zaangażowaniu audytorów zewnętrznej firmy. Precyzję i wiarygodność kliniczną sprzętu medycznego przedsiębiorstwa potwierdza ich rejestracja w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Preparatów Biobójczych. Oromed to jednak nie tylko produkcja i sprzedaż. Firma korzystając z doświadczenia i zaangażowania swoich pracowników oferuje merytoryczną pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego do potrzeb sprzętu medycznego. Na stronie spółki zamieszczona jest także seria mini poradników pomocnych w zrozumieniu niektórych zagadnień terapeutycznych. Dzięki bezkompromisowemu podejściu do jakości niektóre z wyrobów przedsiębiorstwa jak wagi elektroniczne, inhalatory czy też alkomaty objęte są długoletnią gwarancją. Firma Oromed ciesząc się uznaniem oraz gronem zaufanych klientów może z optymizmem patrzeć przyszłość.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy