Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty HAIRWONDER BY NATURE

Zdrowe i mocne włosy to podstawa naturalnego piękna przez cały okres życia. Hairwonder by Nature to marka o kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w dziedzinie pielęgnacji, regeneracji i odżywiania włosów. Kosmetyki holenderskiego producenta sprzedawane są w 35 różnych krajach na całym świecie ciesząc się stale rosnącą popularnością. Również w Polsce marka Hairwonder by Nature jest coraz częściej wybierana przez konsumentów.

Hairwonder by Nature - zdrowa formuła dla Twoich włosów


Założona w 1985 roku firma Hairwonder by Nature od początku swojej działalności koncentruje się na dystrybucji produktów pomagających utrzymać naturalnie zdrowe, lśniące i mocne włosy. Nowoczesne preparaty kosmetyczne marki powstają zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju tak, aby zminimalizować wpływ procesu produkcyjnego na środowisko naturalne. Wyciągi i surowce wykorzystywane w kosmetykach Hairwonder by Nature pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych gwarantujących ich wysoką jakość oraz powtarzalność. 


Produkty Hairwonder by Nature dzięki swoim różnorodnym formułom dostosowane są do różnego rodzaju włosów. Firma rodem z Holandii dystrybuuje kosmetyki w 35 różnych krajach pomagając osobom zmagającym się z problemami typowymi dla włosów suchych, cienkich, nadmiernie przetłuszczających się oraz zniszczonych. W ofercie producenta znajdują się również szampony do włosów oraz linia odżywek, a także innowacyjna farba do włosów bez dodatku amoniaku, za to wzbogacona 9 organicznymi składnikami. Portfolio produktów uzupełnia brand preparatów wspomagających odnowę zniszczonych włosów. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu produkty Hairwonder by Nature wykorzystywane są zarówno w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych jak i prywatnych domach. Polskie centrum dystrybucyjne holenderskeij firmy znajduje się w stolicy naszego kraju.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy