Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty VITAMA

Spółka Akcyjna Vitama powstała dzięki połączeniu polsko-kanadyjskiego kapitału. Międzynarodowa współpraca, zaangażowanie oraz doświadczenie sprawia, że przedsiębiorstwo cechuje się zaufaniem oraz szacunkiem zarówno w branży jak i pośród konsumentów. Szeroki asortyment nowoczesnych produktów Vitama S.A. usytuowany jest wewnątrz różnych obszarów terapeutycznych.

Vitama - przedsiębiorstwo dostosowane do dzisiejszych czasów


Strategia rozwoju firmy Vitama ukierunkowana jest na dostarczanie pacjentom skutecznych, innowacyjnych i bezpiecznych preparatów, zachowując jednocześnie korzystną ofertę cenową. Polsko-kanadyjskie przedsiębiorstwo koncentruje się głównie na jednostkach chorobowych, które są najpowszechniejsze w naszej populacji. Vitama dystrybuuje zarówno leki na receptę jak i preparaty OTC. Ponadto oferta producenta wzbogacona jest o szereg nowoczesnych suplementów diety o kompleksowym składzie. By zadbać o zrównoważony rozwój Vitama punktuje jego określone kierunki jak farmacja, medycyna, badania, technologia oraz marketing. Dzięki temu spółka nie tylko wytwarza oryginalny i skuteczny produkt, ale także skutecznie podejmuje działania logistyczno-handlowe. Kolejny ważny aspekt działania firmy Vitama to Idea Odpowiedzialności Społecznej. Przedsiębiorstwo stawia sobie za cel działanie w sposób etyczny i rzetelny budując tym samym dwukierunkowe zaufanie wraz ze swoimi kontrahentami oraz pacjentami. Fundamentem tej działalności jest kadra zatrudniona w firmie składająca się z grupy specjalistów pełnych pasji oraz zaangażowania.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy