Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty CELTHER

Określenia najlepiej charakteryzujące polską firmę Celther to innowacyjność oraz precyzja. Impulsem prowadzącym do założenia przedsiębiorstwa były odkrycia na polach terapii komórkowej (skąd wzięła się nazwa spółki) oraz terapii celowanej. Dzięki dofinansowaniu otrzymanym przez Unię Europejską Celther dysponuje dziś nowoczesnym, dobrze rozbudowanym zapleczem laboratoryjnym dzięki czemu może wychodzić naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom swoich klientów.

Celther - polska myśl technologiczna


Obecnie działalność przedsiębiorstwa Celther skupia się na projektach współfinansowanych w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Prowadzone w laboratoriach przedsiębiorstwa badania pozwalają rozwiązać zagadnienia dwóch obszarów biotechnologii: terapii regeneracyjnej oraz celowanej. Celther zamierza opracować produkty, które dalej wykorzystywane będa w placówkach badawczych, a także stworzyć nowe rozwiązania terapeutyczne. Prowadzenie tak zaawansowanych badań jest możliwe dzięki kadrze wykwalifikowanych specjalistów oraz dostępowi do najnowszych technik laboratoryjnych. Same pracownie firmy Celther podzielone są na działy: biologii komórki i obrazowania, bioinformatyczny, badań molekularnych oraz chemiczny. Niedawno zakończyła się też budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego opatrunków na rany i owrzodzenia. Możliwości polskiego przedsiębiorstwa pozwalają mu na współpracę z zewnętrznymi podmiotami. Celther jest członkiem Klubu Firm Biotechnologicznych, chętnie nawiązuje też współpracę z polskimi środowiskami akademickimi. Przedsiębiorstwo chętnie otwiera swoje drzwi dając możliwość kształcenia studentom podczas zajęć praktycznych. Działalność firmy nie pozostała niezauważona. Spółka może poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz wyróżnieniami zarówno branżowymi jak i poprzez swój wkład w rozwój lokalnej gospodarki oraz polskiej myśli technologicznej. Ostatni z ważnych przyznanych laurów główna nagroda w kategorii Farmacja w ramach konkursów Innowatory Wprost za opracowanie innowacyjnej terapii przeciwnowotworowej.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy