Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty BEURER

Doskonale znany niemiecki koncern Beurer może pochwalić się przeszło 100 letnią tradycją. Przez cały czas działalności firma nieustannie dąży do rozwoju w oparciu o nowoczesne technologie oraz bezkompromisowe podejście do jakości. Sprawia to, że dziś jest międzynarodową spółką osiągającą sukcesy na wielu polach. Zróżnicowana gama produktów Beurer obejmuje dziś różne gałęzie medycyny jak: wellbeing, beauty, medical, active oraz babycare.

Beurer - doskonałe samopoczucie codziennie


Początki działalności Beurer sięgają 1919 roku. Przedsiębiorstwo została powołane do istnienia przez małżeństwo - Käthe i Eugen Beurer. Para korzystając z maszyn do szycia oraz dostępnej technologii opracowała i wprowadziła na rynek poduszki elektryczne, które okazały się odpowiedzią na potrzeby ludzi jeszcze przed erą centralnego ogrzewania. Dziś, po 100 latach działalności misja firmy nie zmieniła się - nadal poprawia ona komfort życia społeczeństwa na różnych obszarach. Obecnie Beurer GmbH ma w swojej ofercie ponad 500 produktów z różnych dziedzin pomocnych w prowadzeniu zdrowego i zbilansowanego trybu życia. Portfolio niemieckiego koncernu obejmuje m.in. specjalistyczne narzędzia wykorzystywane w diagnostyce oraz profilaktyce chorób, produkty wykorzystywane w przebiegu codziennych czynności medycznych, precyzyjne aparaty pomiarowe czy też wyroby wspomagające proces rehabilitacji. Beurer od wielu lat korzysta także z wiedzy zewnętrznych podmiotów, tak aby oferować innowacyjne oraz skuteczne rozwiązania. Firma współpracuje z cenionymi ośrodkami badawczymi oraz uniwersyteckimi. Beurer to producent globalny - jego oddziały oraz lokalizacje partnerskie można spotkać w ponad 100 krajach całego świata. Nasz polski oddział rozpoczął działalność w 2019 roku. Aktywność międzynarodowego przedsiębiorstwa obejmuje także inicjatywy charytatywne. Fundacja Beurer to założona w 2015 roku inicjatywa wspierająca dzieci oraz rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. Pieniądze przeznaczone na ten cel pochodzą z podziałów zysków osiąganych przez spółkę oraz darowizn. Całokształt działalności Beurer to więc nie tylko promowanie zdrowego stylu życia oraz niemieckiej myśli inżynierskiej, ale także dbałość o wyrównywanie szans społecznych oraz przyszłość. Zaangażowanie przedsiębiorstwa potwierdzają przyznane mu prestiżowe nagrody jak German Brand Award, Red Dot Award, Plus X Award czy oznaczenie Deutsche Hochdruckliga. 


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy