Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Oncoya Spółka z o.o.

Oncoya to linia dermokosmetyków przeznaczonych dla potrzeb osób po przebytej chemioterapii bądź radioterapii. Oferta przeznaczona dla pacjentów onkologicznych pozwala wspomóc ich w trudnym czasie walki z chorobą. Portfolio produktów pod marką Oncoya stale się zwiększa w oparciu o potrzeby i uwagi konsumentów.

Oncoya - wsparcie w terapii onkologicznej 


Radioterapia i chemioterapia to wciąż jedne z najpowszechniej wykorzystywanych środków w walce z chorobami nowotworowymi. Niestety terapie te nadal niosą ze sobą szereg nieprzyjemnych dla organizmu działań niepożądanych. Jednym z efektów ubocznych może być uszkodzenie skóry. To właśnie dla pacjentów onkologicznych powstała marka Oncoya. W jej specjalistycznej ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do stosowania po terapii onkologicznej jak i w czasie jej trwania. Pozwala to zminimalizować działania niepożądane prowadzące do pogorszenia stanu skóry. Na linie produktów Oncoya składają się m.in. olejki, środki do mycia oraz kremy.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy