Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty New Nordic

Firma New Nordic już od przeszło 30 lat dostarcza swoim klientom nowoczesne suplementy diety na witalność i sprawność. Ich sekret oparty jest o sprawdzone formuły pobudzające wyspecjalizowane komórki ciała. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się znane marki, które cieszą się popularnością na całym świecie.

New Nordic - innowacyjne suplementy poprawiające jakość życia


New Nordic to nowoczesna spółka działająca od 1990 roku. Dziś prowadzi działalność w ponad 30 krajach w obrębie różnych kontynentów, a jej polska siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Produkty New Nordic oznakowane są charakterystycznym srebrnym drzewkiem co nawiązuje do natury, która objęta jest szczególną uwagę przez przedsiębiorstwo. New Nordic oferuje suplementy poprawiające zdrowie i witalność oraz pomagające opóźnić proces starzenia. Do portfolio marek przedsiębiorstwa należą znane i cenione zarówno przez konsumentów jak i farmaceutów Zuccarin, Tone czy Hair Volume. New Nordic to sposób na zdrowsze i lepsze życie.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy