Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty POLLENA AROMA

Aromaterapia zyskuje coraz większą popularność w różnych obszarach terapeutycznych. To właśnie olejki eteryczne i kompozycje zapachowe wykorzystywane w tej formie terapii są specjalnością polskiej firmy Pollena Aroma. Przedsiębiorstwo z bogatymi tradycjami sięgającymi połowy XX wieku jest obecnie największym polskim producentem substancji zapachowych i aromatów spożywczych.

Pollena Aroma - unikalny zapach zdrowia


Węch i smak to jedne ze zmysłów odpowiedzialnych za prawidłową percepcję. To właśnie na tych wrażeniach skupia się aromaterapia - rodzaj leczenia wykorzystujący materiały roślinne. Właściwości olejków eterycznych zawartych w ziołach przyczyniają się do poprawy fizycznego jak i psychicznego samopoczucia, a sama aromaterapia cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju zarówno wśród pacjentów jak i specjalistów. Pollena Aroma założona w 1956 roku jest polskim przedsiębiorstwem, którego działalność skupia się w okół produktów wykorzystywanych w aromaterapii oraz naturalnych kosmetyków. Wyjątkowe produkty Pollena Aroma cechują się unikalnymi kompozycjami, które nadają im oryginalny zapach pobudzający zmysł węchu. 


Pollena Aroma od 2018 roku stanowi część grupy TURPAZ o zasięgu międzynarodowym. Dzięki temu polskie przedsiębiorstwo wprowadzając na rynek nowe produkty może czerpać z szerokiej wiedzy i doświadczenia specjalistów z różnych krajów. To właśnie zamiłowanie do zapachów jest siłą napędzającą działalność producenta. Produkcja Pollena Aroma odbywa się w nowoczesnych zakładach o zautomatyzowanych liniach. Spełniają one wymagania zawarte w certyfikatach GMP, HACCP oraz dyrektywach Unii Europejskiej. Dzięki temu polska firma może oferować produkty bezpieczne i skuteczne terapuetycznie. Ostatecznym celem marki jest jednak zadowolenie klienta - dlatego systematycznie buduje ona zarówno łańcuch dystrybucji jak i portfolio produktów tak, aby wpisywać się w najnowsze światowe trendy z zakresu aromaterapii. Siedziba firmy Pollena Aroma znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim. 


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy