Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Polpharma

Polpharma jest jednym z największych na  polskim rynku producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Firma aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Przedsiębiorstwo zostało założone w roku 1935, jako Fabryka Chemiczno-Farmaceutyczna Polpharma.Firma wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym.

Polpharma- firma ciesząca się zaufaniem klientów


Polpharma to firma, która wytwarza leki wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Ma wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizuje się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W jej ofercie znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki. Rozwija się w obszarze leków biologicznych,  które są przyszłością współczesnej farmakoterapii zwłaszcza w leczeniu chorób takich jak nowotwory czy schorzenia o podłożu immunologicznym. Jest także największym polskim producentem substancji farmaceutycznych, które z powodzeniem konkurują na wysoko rozwiniętych rynkach Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.


Firma dostarcza najwyższej jakości leki i rzetelną wiedzę medyczną, a do tego posiada własną fundację i angażuje się w działania pomocowe. Od roku 2000 Polpharma jest sponsorem klubu koszykarskiego Polpharma Starogard Gdański. Jest też organizatorem imprez sportowych, np. "Polpharma Streetball Jam by DML. Jest w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Polpharma bierze czynny udział we wspieraniu rozwoju nauki i edukacji oraz profilaktyki prozdrowotnej. Polpharma ma w swojej gamie szeroki wybór produktów, takich jak żywność specjalnego przeznaczenia medycznego:
  • Na receptę,
  • Bez recepty,
  • Suplementy diety,
  • Dietetyczne środki spożywcze specjalnego przeznaczenia medycznego,
  • Wyroby medyczne,
  • Kosmetyki,
  • Produkty API,
  • R&D Pipeline.
Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy