Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty ROTTAPHARM

Rottapharm | Madaus to firma elastyczna, nowoczesna, nieustannie zajmująca czołową pozycję w dziedzinie zdrowia i profilaktyki, w której na dzień dzisiejszy osiągnęła wiele celów.Firmę charakteryzuje pasja do badań i odwaga do podejmowania ryzyka: oto zalety Luigiego Rovati, profesora farmakologii na Uniwersytecie w Pawii, który w 1961 roku zdecydował się porzucić swoją karierę akademicką, aby stworzyć małe laboratorium niezależnych badań, Rotta Research Laboratorium.

Rottapharm -firma z pasją


Do tej pory Rottapharm | Madaus nadal się rozwijał i stał się tym, czym jest obecnie, grupą znajdującą się w ponad 90 krajach na całym świecie i zatrudniającą ponad 1800 pracowników. Rottapharm | Madaus angażuje się w badania, rozwój, produkcję, globalny marketing i dystrybucję markowych klinicznie produktów leczniczych dla konsumentów ("produkty Cx"), refundowanych produktów na receptę ("Rx-refundated") i naturalnych ekstraktów. Siła i rozpoznawalność jej marek jest wspierana przez ciągłe skupianie się na badaniach i rozwoju oraz szeroką walidację kliniczną, demonstrując skuteczność i bezpieczeństwo produktów refundowanych przez Rx i produktów Cx. Model ten stanowi wysoce odróżniający element Grupy, który odróżnia go od innych firm zajmujących się ochroną zdrowia i higieną osobistą. W rezultacie firma ma znaczną przewagę konkurencyjną w zakresie marketingu produktów Cx i produktów refundowanych Rx dla pracowników służby zdrowia.


Zaangażowanie i aktywność w firmie Rottapharm w dziedzinie badań naukowych umożliwia obecnie oferowanie pacjentom, lekarzom i farmaceutom różnorodnych oryginalnych rozwiązań terapeutycznych dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Od samego początku, Rottapharm cechuje silny nacisk na badania głównie z zakresu ginekologii, urologii, gastroenterologii, pulmonologii, psychiatrii, onkologii. Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oraz wprowadzenia na rynek innowacyjnych produktów grupa aktywnie działa w ponad 85 krajach na całym świecie. Elastyczna i awangardowa struktura, nieustannie angażująca się w zdrowie i profilaktykę. Rottapharm opracowuje etyczne produkty farmaceutyczne, leki bez recepty i leki na receptę, a także pracuje na obszarach opieki osobistej i suplementów żywieniowych dla większej liczby odbiorców  z zakresu: farmaceutyki, higieny osobistej, nutraceutyki.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy