Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty BIOARON

Seria preparatów Bioaron jest wyprodukowana przez Phytopharm Klęka S.A. Preparaty Bioaron D mają stosowane w przypadku niedoborów witaminy D. Są to produkty, które są podporządkowane konkretnym grupom wiekowym. Mają zastosowanie u wcześniaków i noworodków (profilaktyka krzywicy) oraz seniorów (osteoporoza). Dzieci najmniejsze mają dostarczane składniki niezbędne do prawidłowego wzrostu maluchów – witaminę D i kwasy Omega-3. Zwracając uwagę na opinię ekspertów suplementy diety Bioaron Baby zaspokajają wymagania każdej grupy wiekowej. Witamina D jest wsparciem dla prawidłowego rozwoju kości u dzieci, zaś Witamina K zapewnia prawidłowe krzepnięcie krwi.

Bioaron - najlepszy prozdrowotny suplement!


Zakłady w Klęce zostały uznane cenionym producentem preparatów leczniczych, przyłączone do grupy Zjednoczonych Zakładów Farmaceutycznych w Warszawie i działające jako „Wytwórnia nr 11”. Nazwa pojawiła się w styczniu 1952 roku - są to Przemysłowo-Rolne Zakłady Zielarskie. W 1959 roku został dołączony znak firmowy „Herbapol”, który został zaaprobowany przez wszystkie przedsiębiorstwa podległe Zjednoczeniu Przemysłu Zielarskiego. Olej rycynowy zaczął cieszyć się niezwykłym powodzeniem, a wytwarzano go z rącznika pospolitego, który rósł na plantacjach firmy. Szklarniowa plantacja aloesu drzewiastego została założona w połowie lat 50-tych i zaczęto produkować Biostyminę. Asortyment został rozszerzony w roku 1957 roku, ponieważ nastąpił szybki rozwój inwestycji. Połowa lat 60-tych to głównie - produkcja soków i wyciągów ze świeżych ziół. Lata 80-te - Klęka staje się głównym ośrodkiem wyciągów ziół w Polsce.


Styczeń 1993 roku - przekształcenie Przemysłowo-Rolnych Zakładów Zielarskich Herbapol w Klęce w spółkę akcyjną. Ich nazwa to Zakłady Zielarskie Herbapol w Klęce Spółka Akcyjna. W kwietniu 1994 roku Herbapol Klęka S.A. stał się częścią międzynarodowej grupy firm Martin Bauer - która jest potentatem w dziedzinie zielarstwa. Zmieniono nazwę Herbapolu Klęka SA w 2000 roku na PhytoPharm Klęka Spółka Akcyjna. 1996 rok był rokiem powstania spółki Europlant PhytoPharm. Zamiast PhytoPharm-u spółka ta zajęła się promocją i dystrybucją produktów farmaceutycznych w kanale aptecznym. Połączenie PhytoPharm Klęka S.A. wraz z Europlant PhytoPharm Sp. z o.o. urzeczywistniło się we wrześniu 2011 roku. Od tego ważkiego momentu Phytopharm Klęka S.A. to jedna organizacja, która sprzedaje produkty apteczne i jest to część B2C, obsługa klientów biznesowych spoczywa na części B2B. W Europie Środkowej w okresie od października do marca brak odpowiedniego nasłonecznienia nie pozwala na wystarczającą syntezę witaminy D w organizmie, a produkty Bioaron spełniają funkcję uzupełniającą. Kwasy DHA i EPA są to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (kwasy tłuszczowe Omega-3), których potrzebuje każdy organizm, ale nie potrafi wytworzyć ich wystarczająco. Temu służą produkty Bioaron.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...