Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Microlife

Microlife to międzynarodowa firma będąca liderem w produkcji sprzętu medycznego do użytku domowego lub klinicznego. W ofercie posiada głównie ciśnieniomierze, termometry, wagi, urządzenia do termoterapii oraz kontroli astmy.  Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Firma poza produkcją zajmuje się również badaniami nad innowacyjnymi rozwiązaniami z zastosowaniem w diagnostyce medycznej.

Profesjonalne urządzenia medyczne Microlife


Firma Micro Idea Instrument Co. Ltd będąca podwaliną Microlife została założona w 1981 roku na Tajwanie przez Kin Yuan Lin. Pierwszym urządzeniem, które wyprodukowano był termometr kliniczny, który przyniósł firmie ogromny sukces - złoty medal za wynalazek w Brukseli i na Tajwanie. Dzięki temu przedsiębiorstwo zdecydowała kontynuować działania i starać się poszerzać ofertę o coraz bardziej innowacyjne produkty z różnych kategorii, w szczególności mało wówczas rozwiniętej diagnostyki domowej. W ten sposób bardzo szybko przyczyniła się do rewolucji w gałęzi przemysłu zdrowotnego, który pozwolił na badanie i kontrolowanie własnego zdrowia bez konieczności wizyty u lekarza lub w laboratorium. W 1993 roku powstała grupa Microlife, a w kolejnych latach siedziby w Szwajcarii i USA. W międzyczasie przedsiębiorstwo uzyskiwało różnorodne międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jakość urządzeń oraz procesu produkcji. Od 2002 roku Microlife założył fundację w Wielkiej Brytanii i Francji oraz stworzył technologię MAM i IHB do pomiaru ciśnienia. W późniejszych latach założono nowy zakładach na Filipinach.


Firma medyczna Microlife może pochwalić się nie tylko bogatą historią i doświadczeniem, w czasie którego była wielokrotnie nagradzana, ale też ogromnym wkładem w rozwój domowej diagnostyki. Samodzielna kontrola własnego zdrowia umożliwiła klientom na całym świecie szybkie rozpoznanie objawów schorzeń, a w konsekwencji szybsze i skuteczniejsze leczenie. Podstawą sukcesu Microlife jest współpraca międzykulturowa, która istniała od początków przedsiębiorstwa i pozwoliła na korzystanie z nowych technologii oraz dzielenie się specjalistyczną wiedzą. W asortymencie dostępnych jest wiele innowacyjnych urządzeń, takich jak całkowicie bezpieczne dla środowiska termometry cyfrowe, nowoczesne pod względem technologii ciśnieniomierze z funkcją wykrywania artymii oraz wielu innych produktów zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Wszystkie wykonane są z uwzględnieniem najwyższych standardów i poziomu jakości, a także dokładności dokonywania pomiarów.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy