Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty GABA GMBH

Produkty przedsiębiorstwa Gaba GMBH wykorzystywane są w stomatologii. Ich szeroki asortyment przeznaczony jest do walki z powszechnymi chorobami uzębienia jak próchnica, erozja, nadwrażliwość zębiny, stany zapalne dziąseł czy problemy z nieprzyjemnym oddechem. Gaba GMBH to marka doceniana przez profesjonalistów, a jej preparaty wykorzystywane są zarówno w gabinetach stomatologicznych jak i prywatnych domach.

Gaba GMBH - zdrowe i piękne zęby 


Skuteczna higiena jamy ustnej wymaga nie tylko regularności, ale także preparatów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Gaba GMBH to część międzynarodowego konglomeratu Colgate Professional. Specjalistyczna oferta przedsiębiorstwa dostosowana jest do potrzeb nowoczesnej terapii stomatologicznej, a także codziennej higieny jamy ustnej w warunkach domowych. Produkty Gaba to m.in. pasty i szczoteczki do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz akcesoria wykorzystywane do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Działalność producenta nie ogranicza się wyłącznie do dystrybucji. Gaba GMBH popularyzuje i udostępnia wiedzę na temat najbardziej powszechnych schorzeń uzębienia wydatnie kształtując oblicze współczesnego leczenia stomatologicznego. Przynależność do globalnego koncernu Colgate-Palmolive gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów Gaba GMBH. 


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy