Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty ZHONGHUA PHARMACEUTICAL FACTORY

Rynek chiński cechuje się niewiarygodnie zaciętą konkurencją wewnętrzną oraz dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań. To właśnie z Chin pochodzi Shanghai Zhonghua Pharmaceutical będąc jedną z najlepiej rozpoznawalnych oraz największych marek Państwa Środka. Od lat do produktów Zhonghua mają także dostęp także polscy konsumenci. 

Zhonghua Pharmaceutical - globalny zasięg determinuje skuteczność 


W wielu państwach Azji niezwykle ważna jest symbolika - ta powiązana z Zhonghua Pharmaceutical przedstawia Smoka oraz Tygrysa. Tygrys uważany jest w Chinach za symbol mocy oraz ochrony, z kolei Smoka utożsamia się z istotą sprzyjającą ludziom oraz przynoszącą im szczęście. Pod symbolem łączącym obie te postacie dystrybuowana jest paleta produktów chłodzących. Inna marka koncernu to Temple of Heaven (Świątynia Nieba), w skład której wchodzą produkty w postaci żelów, balsamów czy też inhalatorów. Shanghai Zhonghua Pharmaceutical Company chętnie korzysta z bogatych tradycji swojego regionu. Również historia samego przedsiębiorstwa jest obfita w różnego rodzaju wydarzenia - zostało bowiem ono założone w 1911 roku. Trzon oferty producenta stanowią antybiotyki, środki o przeznaczeniu żywieniowym, a także preparaty oparte o tradycyjne receptury z dawnych lat. Zasięg firmy obejmuje cały teren Chińskiej Republiki Ludowej, a także wiele państw w Europie, w Afryce, w Azji, w Australii czy też obu Amerykach. Sprawia to, że Shanghai Zhonghua Pharmaceutical jest rozpoznawalnym, zaufanym i wiarygodnym producentem branży farmaceutycznej.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy