Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Avena

Laboratorium Farmaceutyczne Avena jest obecne na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas przedsiębiorstwo dało się poznać jako firma rzetelna, nowoczesna, otwarta oraz godna zaufania. Jej główną oś działalności stanowi produkcja leków galenowych. Działania marketingowe oraz badawcze Avena koncentrują się w okół nieustannie zmieniających się potrzeb konsumentów.

Avena - jakość, bezpieczeństwo i szacunek


By produkować bezpieczne i skuteczne farmaceutyki potrzeba odpowiedniego zaplecza produkcyjno-laboratoryjnego. Avena jest przedsiębiorstwem, które znaczną część swoich zasobów przeznacza właśnie na rozwój tak aby oferować innowacyjne produkty wysokiej jakości. Polityka przedsiębiorstwa opiera się o zasady Good Manufacturing Practice (GMP) dzięki czemu proces produkcyjny objęty jest restrykcyjnymi normami. O odpowiednią kontrolę jakości dba sztab wykwalifikowanych pracowników przedsiębiorstwa. Avena to ambitna firma z realną wizją rozwoju. Gama jej produktów obejmuje nie tylko leki galenowe, ale także kosmetyki, produkty farmaceutyczne, a nawet substancje sprzedawane w zwyczajnych sklepach. By utrzymać odpowiedni poziom oferowanych usług producent opiera swoje działania na spełnianiu wymagań, monitorowaniem i badaniem opinii swoich klientów oraz wdrażaniem nowych technologii z zakresu produkcji oraz dystrybucji. Dzięki temu Avena cieszy się wysokim zaufaniem jednocześnie łatwo nawiązując współpracę z podmiotami zewnętrznymi. O jakości marki świadczy także jej przeszło 25 letnia obecność na rynku. Laboratorium Farmaceutyczne Avena stawia na kontakt z pacjentem oraz inwestorami. Dlatego na stronie zakładu udostępniony jest adres głównej siedziby, a także numery telefonów do kierowników poszczególnych działów laboratorium. Polityka otwartych drzwi umożliwia skuteczną współpracę wpisując się w nowoczesny profil działania tego przedsiębiorstwa.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy