Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty TOLEP

Sztandarowym produktem przedsiębiorstwa Tolep od wielu lat pozostaje leczniczy plaster na odciski. Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku przejmując produkcję znanego od ponad 30 lat oraz cenionego przez wielu pacjentów w naszym kraju Plastra Śląskiego. Tolep to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą zlokalizowaną w Sędzinach w województwie Wielkopolskim.

Tolep - skuteczna terapia na odciski 


Powstanie odcisków może mieć różne przyczyny, niestety efekt najczęściej jest ten sam - wiąże się z bólem oraz dyskomfortem utrudniającym funkcjonowanie. Plastry na odciski produkowane przez Tolep wskazane są do radzenia sobie z pojedynczymi odciskami oraz modzelami. Formuła plastrów oparta jest o obecność kwasu salicylowego. Kwas ten zmiękcza i rozpulchnia naskórek, dzięki czemu jego usuwanie jest ułatwione. Produkt firmy Tolep oferowany jest na rynku od wielu lat ciesząc się niesłabnącym powodzeniem.


Więcej

Nowe produkty

Blog navigation

Latest posts

Najczęściej kupowane