Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty TOLEP

Sztandarowym produktem przedsiębiorstwa Tolep od wielu lat pozostaje leczniczy plaster na odciski. Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku przejmując produkcję znanego od ponad 30 lat oraz cenionego przez wielu pacjentów w naszym kraju Plastra Śląskiego. Tolep to polskie przedsiębiorstwo z siedzibą zlokalizowaną w Sędzinach w województwie Wielkopolskim.

Tolep - skuteczna terapia na odciski 


Powstanie odcisków może mieć różne przyczyny, niestety efekt najczęściej jest ten sam - wiąże się z bólem oraz dyskomfortem utrudniającym funkcjonowanie. Plastry na odciski produkowane przez Tolep wskazane są do radzenia sobie z pojedynczymi odciskami oraz modzelami. Formuła plastrów oparta jest o obecność kwasu salicylowego. Kwas ten zmiękcza i rozpulchnia naskórek, dzięki czemu jego usuwanie jest ułatwione. Produkt firmy Tolep oferowany jest na rynku od wielu lat ciesząc się niesłabnącym powodzeniem.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy