Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty DENTINOX

Niemiecka firma farmaceutyczna Dentinox uważana jest za jedną z najbardziej doświadczonych w sektorze preparatów przeznaczonych dla dzieci. Jej funkcjonowanie opiera się na połączeniu tradycyjnych wartości z innowacyjnymi technologiami. Dzięki skutecznemu działaniu i bezpieczeństwu stosowania produkty Dentinox stały się nieocenione zarówno dla rodziców jak i ich pociech w wielu krajach.

Dentinox - specjalistyczna opieka dla najmłodszych 


Firma Dentinox została założona w 1951 roku w Berlinie, a inspiracją do powołania marki były krople początkowo dostępne w jednej z aptek w Dreźnie. Od tego czasu przedsiębiorstwo stale się rozwija będąc jednak wiernym założeniom jakie stały za jego powstaniem. Dentinox specjalizuje się w produktach leczniczych o łagodnym działaniu, które oparte są o bezpieczne i sprawdzone substancje. Wykorzystywane są one w takich branżach terapeutycznych jak pediatria czy też stomatologia dziecięca. 


Dla firmy od wielu lat niezwykle ważne jest budowanie odpowiedzialnej i darzonej zaufaniem marki. Dentinox cieszy się doskonałą opinią zarówno lekarzy jak i rodziców dzięki swojej kompleksowej ofercie dopasowanej do potrzeb małych pacjentów. Są to m.in. produkty do pielęgnacji zębów, ale także preparaty na ząbkowanie, bóle brzucha, przeziębienia i inne schorzenia. Niemieckie przedsiębiorstwo sumiennie unika stosowania syntetycznych polepszaczy, barwników i konserwantów w swoich produktach. Jest to zgodne z filozofią Dentinox, w myśl której wszystko co najlepsze pochodzi z natury. Dentinox jest marką o zasięgu międzynarodowym natomiast jego główna siedziba zlokalizowana jest w Berlinie. Przedsiębiorstwo od początku istnienia zachowuje swój rodzinny charakter wyróżniając się na tle wielkich koncernów farmaceutycznych.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy