Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Labofarm

Ziołolecznictwo pozyskuje coraz szersze grono zwolenników także w naszym kraju. Pacjenci doceniają właściwości lecznicze oraz prozdrowotne ziół wykorzystywanych w medycynie od lat. Labofarm to jedno z wiodących przedsiębiorstw specjalizujących się w fitoterapeutykach. Firma podczas swojej długoletniej obecności na rynku nieustannie stara się rozszerzać pole swojej działalności dbając jednocześnie o odpowiedni status oraz uporządkowanie rynku surowców roślinnych w Polsce.

Labofarm - polski lider fitoterapii


Początki działalności koncernu Labofarm sięgają roku 1989. Wtedy właśnie powstał jej pierwszy oddział - Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne. Pierwszym produktem oferowanym przez Labofarm były innowacyjne tabletki z czosnku. Od tego czasu przedsiębiorstwo poszerzyło pole swojej działalności m.in. o ziołowe tabletki uspokajające, środki wspomagające funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego oraz pomagające zwalczać symptomy przeziębienia. Ziołowe produkty Labofarm powstają z surowców roślinnych pozyskiwanych z ekologicznych upraw potwierdzonych specjalnym certyfikatem. Firma posiada własne gospodarstwo o powierzchni około 50 hektarów, ściśle monitorując uprawy przeznaczone zarówno na użytek wewnętrzny jak i eksport. Kontrola jakości jest wdrożona na każdym etapie produkcji począwszy od uprawy ziół. Standaryzacja pozwala natomiast utrzymać powtarzalność oraz optymalne stężenie substancji aktywnych w każdej porcji leku. Jest to zgodne z wartościami opisującymi Labofarm jako przedsiębiorstwo rzetelne, dbające o bezpieczeństwo konsumenta i odpowiedzialne społecznie. Nowoczesne techniki produkcyjne pozwalają także zminimalizować straty surowców powstałe podczas procesu ekstrakcji. Dzięki temu produkty roślinne wchodzące w skład wyrobów polskiej firmy charakteryzują się wysokim stężeniem substancji aktywnych. Najwyższa jakość oferowanych rozwiązań oraz produktów jest potwierdzona przez międzynarodowe certyfikaty GMP oraz ISO 9001. 

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy