Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty  A.NATTERMANN&CIE.GMBH

A. Nattermann & Cie. GmbH zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem oraz dystrybucją produktów leczniczych. Międzynarodowe przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór leków oraz szczepionek wykorzystywanych zarówno w medycynie jak i w weterynarii. Jego globalna marka od wielu lat jest doskonale rozpoznawalna będąc synonimem solidności, skuteczności oraz rzetelności.

A. Nattermann & Cie - farmakoterapia na miarę współczesnych potrzeb


Firma A. Nattermann & Cie. GmbH jest znaczącym graczem na rynku Health Care wchodząc w skład międzynarodowego konglomeratu Sanofi. Przedsiębiorstwo założone zostało w Niemczech w 1962 roku, a jego główna siedziba znajduje się obecnie w mieście Kolonia. W ofercie producenta znajduje się szeroki asortyment leków wpływających na poprawę stanu określonych narządów jak i całego ciała. Jednym z najbardziej znanych preparatów producenta jest linia Essentiale wpływająca na pracę wątroby. Dziś A. Nattermann & Cie. GmbH to nowoczesna spółka działająca w oparciu o najnowsze trendy na rynku farmaceutycznym oraz doświadczenie sztabu specjalistów zatrudnionych w firmie.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy