Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Narine

Narine to producent znany powszechnie z dystrybucji probiotyków zawierających kultury  bakterii kwasu mlekowego Lactobacillus uzupełniających mikroflorę przewodu pokarmowego. Kilkudziesięcioletnia działalność na rynku armeńskiej firmy świadczy o jej rzetelności. Narine nieustannie poszerza portfolio oferowanych produktów dbając o potrzeby swoich pacjentów w różnych krajach świata.

Z miłości do wnuczki…


Firma Narine została powołana do istnienia dzięki działalności ormiańskiego naukowca - Levona Akopovicha Erzinkyana, który zasłynął m.in. jako twórca Mikrobiologii Technicznej w Armenii. W 1964 roku, tuż po urodzeniu wnuczki Erzinkyan wyizolował bakterie bytujące w jej smółce. Dwa lata później władze kraju ustanowiły obowiązek dodawania kultur bakterii do mleka w szpitalach dziecięcych dzięki ich niezwykłym właściwościom prozdrowotnym. Kiedy wnuczka pana Erzinkyana -Narine - znalazła się w stanie ciężkim ze względu na ostrą infekcję jelitową i dysbakteriozę podał on jej testowane przez siebie bakterie jelitowe. Terapia okazała się skuteczna, a Levon Akopovich nazwał nowopowstały produkt imieniem swojej ukochanej wnuczki. Dzięki badaniom przeprowadzonym w instytutach w Rydze, Moskwie, Chabarowsku i na Ukrainie Narine został umieszczony jako środek w kompleksowym leczeniu ludzi chorych na raka, białaczkę, AIDS oraz w profilaktyce 15 innych schorzeń. Narine wchodzi także w skład listy Healthy Eating - będącej wykazem produktów rekomendowanych Rosjanom do spożycia niezależnie od stanu zdrowia. Produkt niejednokrotnie zdobywał nagrody jako najlepszy wyrób mleczny m.in. w Japonii, Rosji oraz Korei.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy