Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty India Cosmetics

Artykuły konopne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność, szczególnie w branży medycznej. India Cosmetics to polski lider w zakresie uprawy oraz przetwórstwa konopi włóknistej. W ofercie tego producenta znajduje się szeroka gama artykułów kosmetycznych oraz spożywczych produkowanych właśnie z tej rośliny.

India Cosmetics - innowacja zmienia świat!


India Cosmetics to młoda, ale nieustannie rozwijająca się firma. Spółka z główną siedzibą w Poznaniu jest największym w Polsce producentem oleju konopnego oraz pierwszą w Polsce firmą produkującą kosmetyki na bazie tego oleju. Portfolio oferowanych przez India Cosmetics produktów obejmuje także dermokosmetyki wyprodukowane w całości z surowców pochodzenia naturalnego. Do takich kosmetyków należą te ze stworzonej przez producenta serii Skarby Polesia, w skład której wchodzą szampony ziołowe oraz mieszanki lecznicze. Wysoka jakość oferowanych przez przedsiębiorstwo produktów jest poświadczona międzynarodowymi certyfikatami bezpieczeństwa przyznanymi firmie (HACCP). Zgodnie z oświadczeniem India Cosmetics wprowadzane do oferty produkty nie są testowane na zwierzętach oraz pozbawione są obecności THC.Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy