Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Clochee

Polska marka Clochee powstała stosunkowo niedawno. Nie przeszkodziło jej to jednak w zaznaczeniu swojej obecności na wymagającym rynku naturalnych kosmetyków. Stało się to dzięki pasji, zaangażowaniu oraz wiedzy osób tworzących Clochee. Oferowane przez nią produkty są wysoko cenione przez konsumentów i mogą być z powodzeniem stosowane w codziennej pielęgnacji i higienie.

Clochee - naturalnie warto!


Za początkami działalności polskiej firmy Clochee kryje się historia dwóch kobiet - Darii Prochenka oraz Justyny Szuszkiewicz. Szeroka wiedza założycielek spółki z zakresu produkcji naturalnych kosmetyków oraz ekonomii pozwoliła im na dynamiczną ekspansję rynku farmaceutycznego. Właścicielki polskiej grupy prowadząc firmę realizują swoje marzenia dbając o realizację misji będącej wpisanej w DNA marki. Główne założenia Clochee to oferowanie zdrowych, polskich oraz w 100 % ekologicznych wyrobów. Odpowiedzialność społeczna Clochee jest ściśle związana z ekologią. Jest to doceniane przez konsumentów, którzy coraz większa wagę przykładają także do otaczającego nas środowiska naturalnego. Ekologiczność kosmetyków Clochee to nie tylko skład oparty o substancje występujące w naturze. Firma dba także o wykorzystywanie do produkcji opakowań surowców wtórnych, najlepiej takich, które można poddać ponownemu wykorzystaniu zgodnie z ideą no waste. Jednocześnie środki uzyskane poprzez wzrost popularności są przeznaczane na dalszy, harmonijny rozwój marki. Założycielki firmy Clochee udowadniają, że ekologiczne produkty mogą być estetyczne i wcale nie muszą kosztować słono. Według ich filozofii powstają produkty, które same chciałyby stosować w codziennym życiu. Wprowadzane na rynek kosmetyki przechodzą restrykcyjne badania tak, aby oferować najwyższą jakość produkcji oraz bezpieczeństwo w trosce o zdrowie i komfort konsumentów. Jednocześnie oferowane kosmetyki są nieustannie modernizowane i ulepszane w celu poprawy skuteczności ich działania.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy