Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Herbaflos

Firma Herbaflos od ponad 25 lat oferuje szeroką gamę produktów opartych o ziołowe składniki. Do najważniejszych należą herbaty ziołowe, które z powodzeniem można włączyć do codziennej diety. Regularnie stosowane pozwolą poprawić komfort życia oraz uniknąć niektórych schorzeń poprawiając jednocześnie kondycję ciała.

Herbaflos - w zgodzie z naturą!


Marka Herbaflos powstała jako efekt pasji oraz zaangażowania tworzących ją osób. Zainspirowani naturą założyciele od ponad ćwierć wieku starają się oferować produkty bezpieczne oraz skuteczne, dostosowane do specyficznych potrzeb wielu różnych osób. Herbaflos jako marka o uznanej renomie nieustannie rozwija się korzystając ze swojego zaplecza logistycznego i bogatego doświadczenia w branży. Suplementy diety i preparaty ziołowe dostępne w ofercie firmy wytwarzane są przy użyciu zaawansowanych metod technologicznych. Jednocześnie oparte są o składniki występujące w naturze. To wyraz troski Herbaflos o konsumenta, ale również o otaczające nas środowisko naturalne. Misją marki jest tworzenie skutecznych wyrobów opartych o zioła, które mają korzystny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu działając ochronnie i nie wywołując skutków ubocznych, które mogą być efektem długotrwałego stosowania preparatów chemicznych. Rośliny i zioła wykorzystywane do wytwarzania produktów Herbaflos pochodzą tylko od zaufanych dostawców. Proces produkcji jest skrupulatnie kontrolowany od wzrostu nasion aż po suszenie ziół, tak aby zachować wszystkie ich cenne właściwości medyczne i smakowe. Zioła zbierane są tylko z terenów o określonej czystości. Ekologiczne produkty marki są pozbawione obecności barwników i substancji wzmacniających smak. W procesie torebek do herbaty nie jest także wykorzystywany klej. Głównym celem Herbaflos jest poprawa komfortu i jakości życia konsumentów poprzez dostarczanie i promowanie ekologicznych rozwiązań każdego dnia.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy