Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Salus Haus

Salus Haus to międzynarodowa korporacja działająca w branży farmaceutycznej od ponad 100 lat. Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji suplementów diety oraz środków zaradczych o wysokiej jakości. Bezkompromisowe podejście do jakości i bezpieczeństwa oferowanych wyrobów pozwoliły zdobyć firmie Salus Haus status lidera na rynku.

Salus Haus - zaufaj ponad 100 letniemu przywiązaniu do jakości!


Osobą odpowiedzialną za powstanie firmy Salus Haus był doktor medycyny Otto Greither. Doktor Greither od wielu lat cierpiący na silną chorobę wykorzystał swoją wiedzę z zakresu medycyny by stworzyć lek mogący pomóc mu oraz innym ludziom. Tak powstał środek Salus, który był początkiem działalności firmy Salus Haus od początku do dziś wiernej ideałom, w które wierzył doktor Otto Greither. Rozwój firmy znacząco przyspieszył po II Wojnie Światowej. Przedsiębiorstwo znaczną część uzyskanych środków inwestowało w rozwój oraz budowę ośrodków badawczych oraz laboratoriów. Pozwoliło to firmie Salus Haus dostosowywać się do nieustannie zmieniających się potrzeb na rynku farmaceutycznym. Pracownicy firmy wiedzą, że również dziś należy dążyć do nieustannego udoskonalania produktów oferowanych konsumentom w celu poprawienia jakości ich życia oraz zapewnienia im odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. W tym celu Salus Haus współpracuje z 65 partnerami eksportowymi na całym świecie zatrudniając jednocześnie ponad 450 wykwalifikowanych pracowników. Obecnie główna siedziba międzynarodowego przedsiębiorstwa znajduje się w Bruckmuhl w Niemczech. Jednym z ważniejszych rozdziałów w historii rozwoju firmy jest przejęcie w 1991 roku jej konkurenta - koncernu Schoeneberger założonego przez farmaceutę - Walthera Schoenebergera. Fuzja nie tylko pozwoliła otworzyć się korporacji na nowe rynki, ale także zapewniła dostęp do nowoczesnego zaplecza technologicznego pozwalającego tworzyć innowacyjne produkty wysokiej jakości oraz skuteczności. Najwierniejsi klienci niemieckiego przedsiębiorstwa są z nim związani od pokoleń darząc je wysokim zaufaniem. W 2016 roku firma Salus Haus obchodziła stulecie swojej działalności co z nadzieją pozwala patrzeć w przyszłość.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy