Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty GOLDFARMEX

Goldfarmex to założona na początku 2014 roku firma z branży medycznej mająca w swojej ofercie szeroką gamę nowoczesnych produktów farmaceutycznych. Współpraca merytoryczna i logistyczna przedsiębiorstwa z licznymi aptekami, sklepami zielarskimi oraz hurtowniami w Polsce pozwala oferować mu innowacyjne i skuteczne preparaty w korzystnych dla konsumenta cenach.

Goldfarmex - złoty standard na rynku!


Obecnie główna siedziba firmy Goldfarmex znajduje się w Pabianicach. W portfolio produktów oferowanych przez producenta znajdują się suplementy diety, kosmetyki, wyroby medyczne oraz środki spożywcze specjalnego przeznaczenia. Goldfarmex jest firmą o wysokiej przejrzystości a w jej ofercie znajdują się tylko preparaty wyprodukowane w naszym kraju przez Polskie firmy. Należą do nich dobrze rozpoznawalne marki jak Morwa Biała Max czy linie suplementów diety zawierających witaminy. Goldfarmex oferuje konsumentom produkty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Co ważne są one oferowane w korzystnych cenach tak aby konkurować z obecnymi liderami rynku. Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo nieustannie poszerza swoją ofertę chętnie korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań produkcyjnych i technologicznych co pozwala określać je jako firmę innowacyjną.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy