Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Nexon Pharma

Producenci pochodzący z Polski zyskują coraz większe uznanie na rodzimym rynku farmaceutycznym, a także poza granicami naszego kraju. Należy do nich firma Nexon Pharma specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości suplementów diety i wyrobów medycznych. Produkty przedsiębiorstwa od wielu lat są cenione przez liczne grono konsumentów darzących firmę zaufaniem.

Nexon Pharma - profilaktyka i ochrona zdrowia w codziennym życiu!


Działająca na polskim rynku farmaceutycznym firma Nexon Pharma realizuje oczekiwania klientów w trosce o ich satysfakcję i zadowolenie. Jest to możliwie dzięki dostarczaniu przez przedsiębiorstwo wyrobów medycznych i suplementów diety dostosowanych do potrzeb osób w różnym wieku i o różnej płci. Wszystkie produkty dostępne w ofercie Nexon Pharma oparte są o surowce i składniki pozyskiwane od zaufanych dostawców by zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz skuteczność działania. Jest to odbiciem wartości wyznawanych przez firmę, do których należą odpowiedzialność, jakość i wiedza. Do najbardziej znanych marek koncernu należą m.in. Mediprolac, Esseregen Max, SinuCare oraz Euphrasia. W ofercie firmy znajduje się także preparat Morwa Biała Max należący do grupy nowoczesnych suplementów opartych o naturalnie występujące składniki. Dynamiczny rozwój wymaga nieustannych inwestycji w innowacje, dlatego Nexon Pharma uzyskane środki przeznacza na rozbudowę swoich możliwości produkcyjnych i logistycznych aby utrzymać swoją pozycję na rynku farmaceutycznym. Obecnie główna siedziba firmy Nexon Pharma znajduje się w Warszawie, a jej produkty dostępne są w aptekach stacjonarnych oraz internetowych na terenie całego kraju.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy