Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Russka

Firma Russka stanowi część międzynarodowego koncernu Ludwig Bertram GmbH. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się w okół sprzętu medycznego, akcesoriów i wyrobów medycznych wykorzystywanych w codziennej opiece oraz rehabilitacji. Produkty Russka można spotkać zarówno w publicznych jak i prywatnych placówkach zdrowotnych. Charakteryzują się one wysoką trwałością i ergonomią dzięki czemu cieszą się dobrą opinią wśród pacjentów i specjalistów.

Russka - profesjonalna opieka zdrowotna 


Odpowiednia opieka nad pacjentem obłożnie chorym wymaga cierpliwości i dokładności. Z pomocą przychodzą produkty i artykuły wspomagające proces odzyskiwania sprawności. Russka to oddział firmy Ludwig Bertram GmbH zajmujący się produktami wykorzystywanymi w takich branżach terapeutycznych jak opieka, rehabilitacja i pomoc codzienna, sprawność oraz ortopedia. Szeroki asortyment producenta dostosowany jest do potrzeb różnych pacjentów. Oprócz tego uzupełniają go wyroby znanych marek z Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii. Niezależnie od pochodzenia wyroby Russka charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i jakością dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Russka to nie tylko dystrybucja, ale również edukacja mająca na celu poprawę jakości życia pacjentów, którzy z różnych względów pozbawieni są samodzielności.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...