Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Rena

Rena to polska firma z tradycjami działająca nieprzerwanie od ponad 60 lat. Od początku swojej działalności misją przedsiębiorstwa jest pomoc w pokonywaniu barier i podnoszenie komfortu oraz jakości życia pacjentów. Wysokiej klasy produkty,indywidualne podejście do konsumenta i profesjonalne doradztwo to znaki rozpoznawcze firmy Rena pozwalające cieszyć się jej gronem zaufanych klientów.

Rena - profesjonalizm i dbałość o szczegóły!


Spółdzielnia Rena została założona w 1957 roku. Obecnie główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Rzeszowie. Od początku swojej działalności na Polskim oraz zagranicznym rynku firma ogniskuje się na projektowaniu, dystrybucji i dostarczaniu produktów przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oprócz wyrobów Rena oferuje także wartość merytoryczną w zakresie doradztwa. Długoletnia działalność sprawiła, że polska firma może cieszyć się szerokim doświadczeniem z zakresu włókiennictwa i dziewiarstwa. Przywiązanie do szczegółów oraz najwyższej jakości materiały użyte w trakcie procesu produkcyjnego decydują o trwałości wyrobów firmy Rena. Jednocześnie spółka nieustannie się rozwija przeznaczając środki na zakup nowych technologii i maszyn używanych w fabrykach. W ofercie firmy znajdują się m.in. poduszki przeciwodleżynowe, materace, gorsety, wózki ortopedyczne i specjalistyczne obuwie. Wszystkie te produkty spełniają rygorystyczne międzynarodowe normy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Jedną z nich jest certyfikat ISO 9001:2008. Ponadto firma regularnie prowadzi wewnętrzne audyty, korzystając także z konsultacji wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz testerów. Produkty Rena cieszą się uznaniem również wśród środowisk lekarskich. Spółka realizuje także wnioski o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Zdrowia. Bezkompromisowe podejście do jakości i solidności oferowanych produktów oraz rozwiązań zaoowocowało przyznaniem firmie Rena licznych nagród branżowych. Należą do nich Lodołamacze przyznane w 2011 roku oraz nagroda Fair Play. Działając zgodnie ze swoimi wewnętrznymi zasadami spółdzielnia nieustannie pozyskuje nowych, zadowolonych konsumentów co z nadzieją pozwala jej patrzeć w przyszłość.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy