Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Geratherm

Diagnostyka medyczna odgrywa coraz ważniejszą rolę w procesie wykrywania i leczenia schorzeń. Geratherm to uznana międzynarodowa marka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy urządzeń służących do badań diagnostycznych. Najwyższa jakość wykonania, precyzyjność pomiaru oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne oferowane przez firmę Geratherm są podstawą jej sukcesu w branży medycznej.

Geratherm - policz się z chorobą!


Historia firmy Geratherm rozpoczęła się w 2000 roku w Niemczech. Bezkompromisowe podejście do jakości i innowacyjności oferowanych przez Geratherm urządzeń diagnostycznych pozwoliły jej na zaznaczenie swojej obecności na wielu rynkach na całym świecie. Od samego początku dynamicznie rozwijająca się marka notowana jest na giełdzie oraz znajduje się w niemieckim indeksie przedsiębiorców i indeksie niemieckiej służby zdrowia. Do dziś wszystkie produkty medyczne oferowane przez przedsiębiorstwo są projektowane oraz wytwarzane w fabryce znajdującej się w Geschwenda w Niemczech. Firma Geratherm specjalizuje się w zakresie produkcji urządzeń wykorzystywanych w pomiarach temperatury ciała, pomiarze ciśnienia krwi oraz badaniach diagnostycznych układu oddechowego. Urządzenia grzewcze dostępne w ofercie Geratherm mogą być wykorzystywane także w czynnościach operacyjnych i ratunkowych. Oprócz tego firma dystrybuuje także ciśnieniomierze, inhalatory oraz testy płodności. Produkty te mogą być wykorzystywane zarówno w publicznych placówkach opieki zdrowotnej jak i w warunkach domowych. Wszystkie produkty medyczne Geratherm służące do diagnostyki przechodzą testy kliniczne tak aby cechować się odpowiednią dokładnością i wiarygodnością pomiaru. Zgodnie z dewizą firmy mają być nie tylko precyzyjne, ale także odpowiednio przyjazne w obsłudze, szczególnie dla grona osób w podeszłym wieku. Międzynarodowa firma znana jest w świecie medycznym również ze swojej innowacyjności. W analogowych termometrach marki stosowany jest opatentowany przez Geratherm galinstan, który jest świetną alternatywą dla toksycznej rtęci wykorzystywanej w konwencjonalnych urządzeniach. Nowoczesne rozwiązania technologiczne oferowane przez Geratherm zostały docenione na całym świecie nie tylko przez konsumentów, ale również przez środowiska branżowe. Marka została wyróżniona m.in. prestiżową nagrodą przyznaną przez Temperature Management Europe w 2011 roku.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy