Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Klosterfrau Healthcare Group

Klosterfrau Healthcare Group jest rozpoznawanym na całym świecie producentem branży farmaceutycznej z tradycjami i o wysokiej renomie. Historia firmy jest bardzo barwna i bogata, gdyż liczy sobie prawie 200 lat. Obecnie Klosterfrau Healthcare Group nieustannie się rozwija globalnie dążąc do zaspokojenia potrzeb konsumentów na nowych rynkach.

Klosterfrau Healthcare Group - światowy wyznacznik jakości!


Obecnie główna siedziba zarządu spółki znajduje się w Kolonii w Niemczech natomiast jej polska filia zlokalizowana jest w stolicy naszego kraju. Klosterfrau Healthcare Group zatrudnia ponad 1700 wykwalifikowanych pracowników i jest obecna w 40 krajach oferując w nich około 200 produktów takich jak leki, wyroby medyczne i suplementy diety. Szczególnym uznaniem cieszy się na wymagających rynkach Europy Zachodniej i Środkowej. Do portfolio marek koncernu należą m.in. Neo-Angin, Nasic, Melisana, Kwai oraz Kira. Klosterfrau Healthcare Group specjalizuje się szczególnie w produkcji i dystrybucji leków wydawanych bez recepty lekarskiej. Ich wysoka jakość i skuteczność jest doceniana przez pacjentów od wielu pokoleń. Możliwe jest to dzięki doświadczeniu zdobytemu przez pracowników i zarząd firmy przez wiele lat działalności. Sprawia to, że Klosterfrau Healthcare Group jest jednym z liderów branży farmaceutycznej regionu. Ambicje zarządu spółki sięgają jednak dalej i grupa nadal dynamicznie rozszerza pole swojej działalności inwestując środki kapitałowe w rozwój nowych technologii, możliwości logistycznych oraz zaplecza produkcyjnego. Regularnie prowadzone, skrupulatne wewnętrzne audyty w placówkach produkcyjnych firmy są gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakości oferowanych przez nią produktów. Bogata oferta leków jest zaprojektowana by pokryć potrzeby pacjentów w każdym wieku w trosce o ich zdrowie i komfort życia.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy