Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Lanaform

Marka Lanaform już od 1975 roku dostarcza wysokiej jakości produkty i rozwiązania medyczne specjalizując się w branży home health. Firma może poszczycić się światową reputacją, a dzięki pracy i zaangażowaniu swoich pracowników Lanaform nieustannie poszerza gamę swoich usług tak aby sprostać specyficznym potrzebom swoich konsumentów w różnych krajach.

Nowoczesne rozwiązania z myślą o Twoim zdrowiu


Jednym z filarów działalności firmy Lanaform jest ciągły rozwój i samodoskonalenie. Dzięki ponad 40 letniemu doświadczeniu na rynku farmaceutycznym belgijski producent sprawnie wdraża nowe technologie produkcyjne korzystając z bogatego zaplecza logistycznego i laboratoryjnego. Długoletnia obecność na rynku zapewniła firmie pozycję jednego z liderów rynku home health. Najważniejsze gałęzie oferty Lanaform to zdrowie, profilaktyka, komfort życia, jakość powietrza, piękno oraz dbałość o dobre samopoczucie. Firma stawia jednocześnie na bezpośredni kontakt z konsumentem oferując profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań i produktów. Marka Lanaform obecna jest także w mediach społecznościowych aktywnie prowadząc profil na portalu Facebook. 

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy