Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Zmęczenie

Duża ilość obowiązków każdego dnia oraz intensywne tempo życia często mobilizują do większego wysiłku - zarówno fizycznego jak i psychicznego. Korzystne nawyki, podejmowanie aktywności sportowej oraz odpowiednia dieta mogą być dużym wsparciem w takim okresie. Warto też wziąć pod uwagę suplementację, której zadaniem będzie wzmocnienie organizmu.

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-42 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Dobra kondycja i prawidłowo przebiegające procesy fizjologiczne zapewniają również korzystne samopoczucie. Dostępne są takie preparaty, które pozytywnie wpływają na układ odpornościowy i siły witalne, dedykowane m.in. dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Odpowiednio dobrane suplementy będą też minimalizowały uczucie zmęczenia i znużenia oraz obniżonej koncentracji.

Oferowane preparaty na zmęczenie - warto mieć w domowej apteczce

Bardzo często, przy podejmowaniu intensywnego wysiłku organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na określone witaminy i minerały. I tutaj bardzo pomocne okazują się preparaty wspierające poszczególne funkcje życiowe. Warto z pewnością zwrócić uwagę na suplementy z magnezem, które obniżają uczucie zmęczenia oraz oddziałują korzystnie na pracę układu nerwowego. Duże znaczenie wspomagające mają także produkty skomponowane z kilku składników, zawierające na przykład: chrom, witaminy z grupy B oraz wyciągi roślinne. Witaminy z grupy B również działają korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, a wyciągi roślinne (np. pokrzywa, chlorella) wspomagają oczyszczanie i wzmacnianie organizmu. Warto też zwrócić uwagę na preparaty bazujące na naturalnych składnikach - z wyciągiem z żeń-szenia czy acerolą. Organizm, do którego będą dostarczane odpowiednie ilości witamin i minerałów lepiej będzie sobie także radził z przewlekłym przemęczeniem, stresem, zwiększoną aktywnością fizyczną oraz psychiczną.

Szeroki asortyment pozwala na wybór najbardziej optymalnej formy suplementu, zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta. Dostępne są preparaty w tabletkach powlekanych, saszetkach oraz tabletki do ssania. Dzięki temu każdy może wybrać najbardziej dogodną dla siebie formę preparatu, dostosowaną co codziennych przyzwyczajeń i trybu życia.