Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Intec Medical

Firma Intec Medical to uznany producent zajmujący się dystrybucją sprzętu medycznego. Jej produkty dostępne są na obszarze całej Polski. Zaprojektowane z myślą o pacjentach urządzenia są odzwierciedleniem ich potrzeb. Misja społeczna przedsiębiorstwa Intec Medical została doceniona przez wielu konsumentów co pozwala jej cieszyć się doskonałą renomą na rynku farmaceutycznym od kilkunastu lat.

Intec Medical - zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!


Intec Medical powstało po przekształceniu w 2000 roku polskiej spółki Medical Sprzęt Medyczny S.C. Jako producent firma wyspecjalizowała się w wytwarzaniu wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych przydatnych w codziennym życiu oraz profilaktyce zdrowotnej. Obecność w firmie zaangażowanych, pełnych pasji i doświadczonych pracowników pozwala jej z optymizmem patrzeć w przyszłość. W ofercie firmy znajdują się m.in inhalatory, ciśnieniomierze, termometry, smoczki do nebulizacji, pulsoksymetry oraz materace przeciwodleżynowe. Produkty medyczne Intec Medical stworzone są z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, a proces produkcyjny objęty jest restrykcyjnymi normami, które gwarantuje obecność międzynarodowych certyfikatów ISO 9001 oraz ISO 13485. Zanim firma Intec Medical zgłosi nowy produkt do sprzedaży jest on zatwierdzany w Urzędzie Rejestracji Produktów Medycznych, Wyrobów Leczniczych i Produktów Biobójczych w celu sprostania normom sanitarnym obowiązującym w naszym kraju. Jednocześnie producent prowadzi regularne kontrole jakości we wszystkich swoich zakładach produkcyjnych. Oprócz tego firma Intel Medical oferuje profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa medycznego i profilaktyki. Przedsiębiorstwo od wielu lat jest wyłącznym dystrybutorem uznanych marek Intec, Boneco oraz Lanaform. By sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom rynku firma inwestuje znaczne środki finansowe w rozwój technologiczny i logistyczny tak aby zapewnić swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Latest posts