Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Laboratoires Gilbert

Francuski producent Laboratoires Gilbert to firma o ponad 100 letniej historii i doświadczeniu na rynku farmaceutyków. Założona w 1904 roku w Paryżu przez farmaceutę i biologa Alexandra Gilberta z pojedynczej apteki stała się międzynarodowym przedsiębiorstwem dzięki zamiłowaniu do innowacji oraz swojej rzetelności. Co ciekawe od samego początku do dziś Laboratoires Gilbert znajduje się w rodzinnych rękach.

Laboratoires Gilbert - łącząc nowoczesność i skuteczność


Za szczególnie dynamiczny okres w rozwoju tej francuskiej firmy uważa się czas kiedy to była zarządzana przez ojca, a potem jego syna - odpowiednio Panów Jacquesa oraz Laurenta Batteur na przełomie lat sześćdziesiątych oraz siedemdziesiątych ubiegłego wieku. W tamtym czasie przedsiębiorstwo zatrudniało około 800 pracowników notując stale zwiększające się obroty. Dzisiaj Laboratoires Gilbert jest zarządzane przez syna Laurenta Batteur - Cedrica, który dba o spuściznę swoich przodków stawiając przede wszystkim na ekspansję zagranicznych rynków. Pomimo otwarcia na Europę francuskie przedsiębiorstwo dba o to, aby całość produkcji farmaceutyków oraz kosmetyków odbywała się w dwóch regionach - Normandii oraz Bretanii. Umożliwia to zachowanie odpowiednich standardów, powtarzalności oraz wysokiej jakości produktów Laboratoires Gilbert jednocześnie konsolidując centralę logistyczną. W przeciągu ostatniej dekady firma zainwestowała ponad 100 milionów euro w rozwój swojego parku maszynowego i zaplecza technologicznego, dzięki czemu może konkurować z największymi producentami na rynkach Europy Zachodniej. Wysokie zaufanie do tego producenta znajduje swoje odzwierciedlenie nie tylko w statystykach sprzedaży. Produkty przedsiębiorstwa jak środki o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są także w licznych szpitalach oraz placówkach zdrowia publicznego we Francji. Dziś francuski koncern obecny jest w 86 krajach na całym świecie dbając o zrównoważony, ukierunkowany rozwój. Laboratoires Gilbert jest także członkiem wielu organizacji oraz zrzeszeń w celu zazębiania współpracy i poprawy jakości społecznej opieki zdrowotnej.



Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Blog navigation

Latest posts

Latest comments

 • (5)
  Niestety problem depresji jest coraz szerszy. Dobrze, że...
 • (5)
  Po porodzie kupiłam termometr haxe, do ucha. Na dziecku...
 • (5)
  Dla swojej córki kupiłam termometr haxe do uszka. Jestem...
 • (5)
  Ciężka jest ta walka z gorączką :// Zwłaszcza u dzieci,...
 • (5)
  Artykul na dwie strony A4 a pytanie o dokładność dalej...