Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Humana

By zapewnić dziecku najlepszy start warto wybierać produkty najwyższej jakości opracowane przez firmy o długoletniej obecności na rynku. Humana to działający od ponad 60 lat producent żywności dla niemowląt kierujący się wiedzą, wiarygodnością oraz zgodnością przyrodą by dostarczać pożywienie bezpieczne dla dzieci oraz wspomagające ich naturalny rozwój.

Humana - bo dzieci to największy skarb!


Każda mama opiekując się dzieckiem chce mu dostarczać tylko to co najlepsze. Produkowana w Niemczech przez Humana żywność dla niemowląt jest objęta przez obowiązujące na terenie Unii Europejskiej rygorystyczne normy sanitarne oraz objęta jest certyfikatem ŐKO- GARANTIE BCS BIO EU. Humana w portfolio swoich produktów posiada mleka modyfikowane, kaszki dla dzieci, deserki owocowe, herbatki oraz w 100 % organiczne posiłki owocowe. Są one oparte o naturalnie występujące w naturze składniki tak aby jak najlepiej wspomagać dzieci w ich rozwoju. Nowoczesne procesy produkcyjne pozwalają zachować właściwości surowca bez długotrwałego narażania go na działalność środków chemicznych. Ekologiczne podejście przedsiębiorstwa jest wyrazem odpowiedzialności społecznej. Humana wspiera zrównoważone rolnictwo stosujące odpowiednie techniki uprawy oraz nie stosuje produktów GMO. Niemiecki producent wybiera ekologiczne hodowle oraz produkty pochodzące od zwierząt z wolnego wybiegu. Wszystkie wyroby firmy są przygotowywane i projektowane w oparciu o najnowsze badania na rynku żywienia niemowląt. Spełniają tym samym zalecenia europejskiego towarzystwa naukowego w dziedzinie gastrologii i żywienia dzieci. Humana oprócz działalności produkcyjnej oraz dystrybucyjnej oferuje także wsparcie merytoryczne w zakresie opieki nad niemowlęciem by zapewnić mu optymalny start. Polska siedziba przedsiębiorstwa znajduje się przy ulicy Grzybowskiej 43 w Warszawie.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy