Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty LifeScan

LifeScan to przedsiębiorstwo o ponad 30 letniej tradycji specjalizujące się w produkcji glukometrów oraz akcesoriów pomiarowych. Firma jest właścicielem marki OneTouch oferującej nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenia pomagające skutecznie mierzyć się z cukrzycą każdego dnia. Główny cel działalności LifeScan to poprawa jakości życia oraz komfortu chorych na cukrzycę.

LifeScan- precyzja i przyjazna obsługa!


Początki działalności firmy LifeScan sięgają roku 1987 kiedy to wprowadziła na rynek pierwszy glukometr z serii OneTouch. Charakteryzował się on wysoką precyzją pomiaru stężenia cukru we krwi oraz łatwością obsługi. Dzięki temu przedsiębiorstwo osiągneło spory sukces rynkowy i zmieniło obowiązujące dotychczas normy w zakresie pomiaru glikemii podnosząc jednocześnie jakość życia diabetyków. Obecnie ponad 19 milionów osób na całym świecie korzysta w domu z urządzeń serii OneTouch, a firma nieustannie modyfikuje i usprawnia oferowane glukometry, paski testowe oraz akcesoria pomiarowe.


Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy