Opinie o Nas
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Produkty Corbby

Corbby to marka należąca do polskiej grupy IRR sp. z o.o. utworzonej w 1998 roku Piotrkowie Trybunalskim specjalizująca się w wyrobie i dystrybucji wyrobów medycznych. Doskonałe produkty firmy zapewniły jej długoletnią obecność na rynku popartą zadowoleniem pacjentów w licznych placówkach medycznych, ale także w domach prywatnych.

Corbby - zadbaj o zdrowie i komfort swoich stóp!


Obecna siedziba przedsiębiorstwa wspieranego w całości przez polski kapitał znajduje się w Warszawie. Jako producent Corbby od kilkunastu lat koncentruje się wokół produktów z branży okołoobuwniczej. Firma wytwarza m.in. sznurowadła, szczotki do butów czy środki do pielęgnacji obuwia. W ofercie naszej apteki znajdziecie Państwo wkładki do butów pozwalające zachować anatomiczną postawę podczas chodu dbając tym samym o zdrowie kręgosłupa. Specjalistyczna oferta marki Corbby obejmuje także produkty dla cukrzyków czy osób mierzącymi się z problemem haluksów. Wkładki wyprodukowane sę z nowoczesnych materiałów syntetycznych, ale także naturalnych takich jak skóra. Zachowanie wysokich standardów produkcyjnych gwarantuje trwałość produktu. Oferowane wyroby spełniają normę certyfikatu ISO 9001:2015 w zakresie produkcji, konfekcjonowania i dystrybucji wkładek do butów i akcesoriów ortopedycznych oraz konfekcjonowania i dystrybucji środków do pielęgnacji obuwia, sznurowadeł, prawideł i innych akcesoriów obuwniczych. Współpraca Corbby z licznymi hurtowniami i sieciami sprzedaży jest gwarancją korzystnych cen dla pacjentów i szerokiej dostępności oferowanych przez firmę wyrobów medycznych.

Więcej

Nowe produkty

Najczęściej kupowane

Najnowsze wpisy